BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,85
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2006. augusztus 13. 20:46
  • érzékenység: ISO91
  • fókusztávolság: 5,8 mm
  • rekeszérték: 2,9
  • zársebesség: 1/30 s
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Mecsek, Rotary körsétány
Megnézlek

Mecseki túra közben futottunk bele a ki jószágba, nem volt könnyű lefotózni, az ultrakompakton nincs nagy zoom, közel kellett menni, de tűrte az érdeklődést.  

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4,5
2006. augusztus 16. | 20:31 | Agrostemma githago

Nagyon jó téma és számomra kellemes kivitelezés. Egy dolog zavart a képben, s ez a háttér ("aljzat") eseménytelensége, viszont a zöld gyík meleltt ez elenyésző. (Bár senki sem kérdezte :), de akár biológiai oktatófotó is lehetne, jól látszik rajta a hím fejének domborúsága, a torok élénk kéksége.)

andorpapa válasza:
Köszönöm a véleményed, és azt is, hogy egyéb adalékkal is szolgáltál!

adott pontszám: 5
2006. augusztus 13. | 23:01 | O.D.S.

Sztem ez egy nagyon jól sikerült kép! Remek színek, jók a fények is. Grat

andorpapa válasza:
Köszönöm az értékelést!

adott pontszám: 4,7
2006. augusztus 13. | 21:40 | Bea-chan

Nem semmi egy ilyen kis kompaktal ilyen éles képet csinálni! Nagyon türelmes példányt sikerült lencsevégre kapnod, v nagyon hűvös volt-akkor lustábbak...Szépek a színek, és a szerkesztés is jó. Kár, h a kép jobb felső része kiégett, de ismerve a gyíkokat, nem negyon lehet helyezkedni...
Grt! Jó fotózást továbbra is!
Bea-chan

andorpapa válasza:
Köszönöm, hogy időt szakítottál a fotó megtekintésére és értékelésére. A sarokkal kapcsolatban neked is igazad van.

adott pontszám: 4
2006. augusztus 13. | 21:24 | Splinter92

Nagyon jó kép lett szépek a szinek bár sztem a kigyónak az egész testét ha fotozod akkor jobb lett volna de azért ez sem kutya. Meg esetleg a földről kellett volna nyomnod

andorpapa válasza:
Jó az ötleted, próbáltam úgy is, de nem sikerült. Köszönöm, hogy időt fordítottál az értékelésre.

adott pontszám: 4,9
2006. augusztus 13. | 21:13 | adorjan_gabor

Egy C-370Z-hez képest nagyon szép kép! Mondjuk amúgy is. Szép munka, Szép színek szép élesség. Ami engem kicsit zavar, az a jobb felső sarok. Nagyon világos. Kicsit elvonja a figyelmét az embernek.
grat

andorpapa válasza:
Köszönöm a véleményed, a sarokkal kapcsolatban igazad van.