BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,95
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2006. március 27. 22:41
  • érzékenység: 100
  • fókusztávolság: 55*1,6
  • objektív: EF-S 18-55 mm
  • rekeszérték: 5,6
  • zársebesség: 1/250
  • Készítés helye (ország): Horvátország
Környezetbe olvadva

A kép vágás és korrekciók nélkül készült. Ha újrafotózhatnám, növelném a rekeszt a nagyobb mélység érdekében. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4,7
2006. április 7. | 11:08 | Predator X

Jó kis kép, kár hogy a lábikói életlenek, ill. a kép is talán túl nagy, lehet hogy egy kicsivel kisebb kivágás is elég lett volna. Ill a lábai túl közel vannak a kép bal széléhez.

Jtibor30 válasza:
Igen, igazad van, köszönöm. Szűkebb rekesszel jobb lett volna.

adott pontszám: 4,9
2006. március 31. | 09:54 | bniki

A lába egy kicsit életlen, ezt leszámítva nekem hibátlan. Nagyobb rekesszel én is próbálkoznék.

Jtibor30 válasza:
Köszönöm az értékelésed.

adott pontszám: 5
2006. március 29. | 16:44 | viki73

Nagyon jó!!!
Igen lehet a rekesszel és a mélységélességgel játszdozni, de az teljesen más hatást kelt, illetőleg bizonyos részek, mint tudjuk a homályba vesznének. Ha a mélységélesség nagyobb lenne.
Nagyon tetszik a kompozíció, gyönyörű, részletgazdag fotó!
Gratulálok,
üdv,
Viki

Jtibor30 válasza:
Köszönöm.

2006. március 29. | 15:21 | ionpeter

A zöld szín nagyon jól kijön az árnyékok hatására. Éles, pontos kép, tetszenek az árnyék körvonalak.

Jtibor30 válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2006. március 28. | 10:29 | f.c.u.k.

Határozottan tetszik! Nagyon jó grafikus elemként szolgálnak a levelek és külön jó, hogy főhősünk arra néz, amerre szűkülnek a csíkok. Jól megláttad a pillanatot.

Jtibor30 válasza:
Köszönöm, örülök, hogy tetszik.

adott pontszám: 5
2006. március 28. | 01:51 | _Pogány_

Ez aranyos. Hatásos a vágás, a fények. Egybe lett szerkesztve ez a kép. Jók a vonalak és szerintem a mélységélesség is rendben van így. Grt.

Jtibor30 válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2006. március 27. | 23:16 | brok

Tetszik, bár sokat csépelt téma. Jó megvalósítás, gratulálok!

Jtibor30 válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2006. március 27. | 23:13 | Vicsusz

Kár, hogy nem erre van az eleje. :) Gondolom nem sok időd volt fotózni és nem sok szögből látszódott egészében a uraság. Az élesség szerintem még pont jó. Grat!

Jtibor30 válasza:
Valóban kár, hogy nem erre néz. Miután észrevette, hogy közelítek, hátatfordított.

adott pontszám: 5
2006. március 27. | 22:56 | mihbal

Áhá, van itt egy szöcske is! Hogy beleolvad a pálmalevél színeibe szegény. Szóval jól sikerült éles kép és még a nap is sütött, mi kell még?

Jtibor30 válasza:
Köszönöm az értékelést.