BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
ÉRTÉKELÉSEK JÓVÁHAGYÁSA elohím1970 (4,74)

KÉPEK RENDEZÉSE

összesen: 51 darab

1/5 | KÖVETKEZŐ UTOLSÓ
"totál baromság" Ha totál baromság amiket írtam, nem tudom miért tartottad hasznosnak! Amiért hasznosnak ítélted, kaptam 0,6 kreditet de majd visszaadom, ebből nem szeretnék fotót feltölteni, köszi! (most még nem tehetem nincs 6 kreditem ha lesz megkapod)
btomi77 válasza:
Mindig rányomok a hasznosra akkor is ha nem értek vele egyet. Ne utalj kreditet. Több van nekem még a régmúltból. Annyi képet nem töltök már fel.

Mégegyszer részletesebben leírom, amit röviden megfogalmaztam: Azzal kezdem, hogy nem hétköznapi pillanatot mutatsz és látszik a fotódon, hogy szereted a természetet és az állatokat fotózni. Hatalmas munka az mikor a fotós hidegben télen kicipel mindent és lessátrazik, vagy berendez magának egy zárt búvóhelyet a földalatt, amit sötétített ablaküveggel és álcahálókkal álcáz, közben eteti az állatokat és várja a megfelelő pillanatot.. Mátrában lakom én is, igaz a hegy (Kékestető ) túloldalán és sok hasonló fotóssal találkoztam, már akinek ez a hobbija és gyönyörű fotókat készít, amire már én sem lennék képes. Mármint a rengeteg idő és türelem, nem az én műfajom., én inkább érdekes helyeket keresek és azt fotózom... Tehát: Megnyitom a fotódat immár tizedszer és az első amire a szemem ugrik a baloldali madár föltartott szárnya ami viszont a bemozdulás miatt életlen, vagy homályos. Aztán a tekintetem másodjára a baloldali üres részre ugrik, onnan pedig a nagyon vakító alsó havas üres részre.Végül a madarak látványa egyben már nagyon élvezetes és végül megformálódik az egész jelenet, ami tényleg lenyűgöző. Viszont nem értem az üres baloldali rész jelentőségét, főleg, hogy felül közvetlenül a szárnynál vége a jelenetnek. Ha fönt semmi tér nincs, akkor balra minek? A madarak mozgása, jobbról alulról balra fölfelé mutat, aztán hirtelen a szárny végénél végetér az átlós szerkesztés vagy inkább mozdulat. Én tisztában vagyok azzal, gogy a fotós szabályok azt írják a mozgás iránya előtt kell helyet hagyni, de én ezt most nem érzem szükségesnek ezért is javasoltam a négyzetes vágást. Tudom írtad, nem volt felül hely, de ha ez így van akkor felesleges a bal oldal. A fényeket azért hiányolom, mert az erős fények nagyobb mélységet adtak volna a fotódnak és talán a háttér is sötétebb árnyékos lett volna, amiből látványosabban, erőteljesebben kiemelkedtek volna a amadarak. Én utólagos engedelmeddel már letőltöttem a képet, és négyzetesre vágtam, majd a színtelítettséget lehúztam (xnview classic) és meglepödtem mennyire megváltozott az egész kép hangulata. A madarak tollainak a struktúrája sokkal dinamikusabban erőteljesebben látszanak ff-ben, mint ebben a természetes umbra színben. Ráadásul a háttér is ugyan azokból a színekből áll, mint a madartak tolla. Ha volna egy kiállítás és egy négyzetesre szerkesztett képen ff-ben látnám ezt a jelenetet, megállnék mellette és csodálnám,. Viszont ha így látom ahogyan mutatod, sokkal kevesebb ideig időznék előtte. Remélem érted amit próbálok megfogalmazni. Persze nem biztos, hogy az én értékrendem a helytálló, de ez fórumos oldal, ezért leírom az őszintét, remélem nem sértelek meg. A szerencse kifejezés az én szótáramban nem létezik, mégis én úgy gondolom, hogy egy ilyen fotóhoz óriási "szerencsére" IS szükség van. Miért mondom: Nem hinném, hogy létezik olyan természet fotós, aki eltervezi, hogy verekedő-harcoló-küzdő vagy esetleg játszadozó ölyveket fog fotózni ma az erdő széli réten. Ráadásul ezek a madarak ragadozók és inkább csak a frisshúst szeretik, persze láttam, már a hollók között döglött állatot csipegetni föleg télen és nem is egyszer. Tehát úgy gondolom, hogy kitettél etetőanyagot és vártál. Gondolom, jött is egy madár, azt fotóztad, aztán a második is megérkezett, összecsaptak és fotóztál. Persze ha nem így történt akkor írd meg légyszi mert érdekelne. Tehát az összegzésem a következő: A túl kicsi mélységélesség miatt, nem lett éles mindenhol a madarak teste, tehát a madarak tollai lábai sok helyen bemozdulás miatt életlenek, de nem annyira, hogy ez fokozza a mozgás dinamikát, számomra inkább zavaró. Ha megfelelő fényeid lettek volna talán egy másik záridővel tudtál volna fotózni, nagyobb élességtartományban és így lehetett volna a képen minden éles, a háttér is megváltozott volna. Ha nem kellett volna gyorsan reagálnod a pilllanatra, talán a szárny fölött is lehetett volna elég hely, hogy ez az átlós bemutatás egy fekvő formátumban sem legyen zavaró. Akkor talán nem kellene a négyzetes szerkesztés, amit ajánlottam. Ha napfénynél fotóztad volna, akkor a színek is és a háttér is változott volna, tehát ezért írtam a fények hiányát. Az, hogy beleér a jobboldali madárnak a szárnytolla a hóba, azért nem szerencsés véleményem szerint, mertr az alsó vakítóan fehér részlettelen havas rész nagyon zavaró, az összképet tekintve, ami pedig a kép kb. egyötöd része.. Mindent összevetve apróbb hibákat látok a képen, és nem vettem kedved a további ölyv fotózástól mert abszolút nem ez volt a cél. További szép fotókat.
btomi77 válasza:
Őszinte leszek az előbbi megmagyarázását meg nincs kedvem végigolvasni.
Érdekes lett így elforgatva, bár szerintem forgatás nélkül is hangulatos részlet, nem hiába ragadott magával a látvány mikor ott jártál, ezért is fotóztad. A lombok közt beszűrődő fénysugarak érdekes ábrákat szoktak rajzolni az avarba és nekem kismillió hasonló fotóm van, nem bírom megállni, hogy ne rögzítsem, hiszen soha nem áll így össze mégegyszer minden. Hasonló lehet, de ugyan olyan soha. Avatar lebegő hegyek / flux vortex / jutnak eszembe a képet nézve, felül a súly az élesség, alul a távolban sejtetőlegesen még egy tartó oszlop is látszik. A színek erősítik a hatást. Nekem tetszik a kép merészsége is, de a színek - fények festményszerűsége dominál.

A képre adott pontszám: 5

Havasi Pál válasza:
Köszönöm! Pontosan fogalmaztad meg az alapjait. Én egy korábbi művészfilmmel hoztam kapcsolatba, aminek címére sajnos már nem emlékszem. Egy halálos sebet kapott katona utolsó képe amit lát a világból.
Hát igazából nem tudom, hogyan lehetne ettől jobb Cyanistes caeruleus fotót készíteni, de azért töröm rajta a fejem :) Jól kiemelted a háttérből és nagyon szépek a színek is. A legszebb rész számomra a fotódon a madár jobboldali kapaszkodó lába. Ha beállított etető ahhoz is gratulálok, mert természetes hatása van, egyszóval minden összeállt, szép fotó, gratulálok.

A képre adott pontszám: 5

murypeti válasza:
Köszönöm szépen! Örülök, hogy tetszik.
Üdv,
Péter
Gábor (5)
Ajjjj de jó kép ez! Negatív? Megnyitod és megijedsz... :)))(pedig rokonszenves Gábor) Nem tudok hibát keresgélni se, szerintem nincs is :))) Van egy teljesen úJ smena m8 gépem örökségből, lehet, hogy elkezdek diázni....??? Nekem az a nagy problémám, hogy reszket az újam, ha megtetszik valami, a diással ezt nem szabadna :))) Gratulálok nagyon jó fotó!

A képre adott pontszám: 5

hegyiember válasza:
köszi!
Kár, hogy beleér a hóba a jobboldali madár farka és szárnya, teljesen homogén háttérrel ütősebb volna. Én soknak tartom a két oldali üres részt, főleg a bal oldalon, a felkavarodott apró hópihék nem adnak többet a fotóhoz, mint amennyit a nagy üresség elvesz szerintem. A fények sem voltak sajnos veled, ezért hiányolok még egy kis mélységet vagy erősebb színdinamikát a fotóból.. Négyzetes vágást javasolnék és talán ff-ben még jobban mutatna a csapkodós pillanat a kontrasztot is feljebb vinné egy ügyes ff konverzió... (színtelítettség totál lehúzása is megfelelő szerintem). Nem hiszem, hogy vártál erre a pillanatra, gondolom, mást akartál fotózni és hirtelen eléd jött ez a két gyönyörű madár, egy jó fotósnak kell a "szerencse" is. Remélem nem sért meg, hogy picit elemezgettem a fotót, a pontozásom, úgy sem hangsúlyos. További hasonló szerencsés szép fotókat!

A képre adott pontszám: 4.5

btomi77 válasza:
Bocs, de te olvasod is amit leírsz néha? Nem sértettél meg, főleg azért mert totál baromság. :)
- (5)
Furcsa egy ilyen fotót elemezgetni... :) Innen vágnék, itt meghagynám...stb...stb... :) Hngulatos színvilágot találtál és érdekes fotómodellt, gratulálok a fotóhoz. Ja jó a bugyi is! az is (tükrözött :)))

A képre adott pontszám: 5

h.rom válasza:
Köszönöm.
Valóság! Ez a valóság, nem amit a TELE VÍZIÓ mutogat. Most vezettem át nógrád megyén, (Jobbágyi-Szarvasgede- Szirák-útvonalon egészen Vácig) Hát siralmas a látvány. Azt hittem, hogy csak heves, meg borsod a lepusztult, (az utak szétesve...)de nem sajnos. Sok hasonlót fotózhattam volna, de nem álltam meg, minek itt is van nem messze hasonló a faluszélen, majd mutatok fotókat. Ez az időutazós csőszerű bemutatás fokozza a hangulatot, gratulálok! Ja egy egy birkás jelenetért megkellett volna állnom, nem tettem, azóta is bánom... :)

A képre adott pontszám: 5

najó válasza:
:) 12-éve készítettem ezt a képet , már rég nincsenek ott.. ezért is a cím:)
köszi
Mivel tudatosnak látom az erős lila színvilágot, gondolom hangulati elemként hagytad meg. Nem egy mindennapi tucatfotó az biztos, a régi diás filmes világban soxor örültünk ha ilyen jó élesre sikerült egy kép., persze ha elkaphattunk egy ilyen vagy hasonló vidám pillanatot még nagyobb volt az öröm.. Régen az egyik barátom csíkos kismalacot hurcolászott pórázon, amit az erdőből hozott haza. Volt olyan év az 1990-es évek elején, mikor annyi vaddisznó volt az erdőben, mint az ápolatlan kutyába a bolha :) Aztán jött is a pestris járvány és megritkította az állományt. Őszintén szólva én ilyet még nem is láttam, hogy a tulaj pórázon vezeti a birkát! 5 pont de 2 birka két 5 pont! :)

A képre adott pontszám: 5

najó válasza:
igen azért lila , mert régen lejárt volt a dia, én sem láttam még azelőtt, birkasétáltatós embert, ezért is fényképeztem le, ezt is vagy 12-éve , azóta meghalt szegény, a birkákat meg megették már..:(
Nincsenek ufók! és a törökök sem ostromolták meg ezt a magyar kősziklát! Egyiket sem, az egrit meg a sirokit sem...egyiket sem ebben az országban! Ugyan minek tették volna félmeztelen mínusz 20 fokba? Mégcsak erre sem jártak!

"A hely szépsége megfogott, lefotóztam és lezártam magamban a témát."
Azt mondtad mentálisan fejlődni szeretnél, vagy akkor mégsem? Miért nem érdekel mi vesz körül? Csak fotózod oszt jóvan? Ez nagyon nagy probléma hidd el, jó indulatból mondom, mint egy fotós barát! Üdv.
gljzsf válasza:
Oké. Köszönöm a jóindulatot.
Szia. Szép fotó, hangulatos. Hagy kérdezzem meg tőled, hogy mi a véleményed, vagyis szerinted mi célt szolgál az a kő épület ott a hegy tetején? De bármelyik várat kérdezhetném, hozzánk a siroki vár van közel, (az is egy kőszikla tetején) de nem értem, hogy milyen céllal építették a hegy tetejére ezeket a várakat. Te mit gondolsz? Természetesen nem arra gondolok, amit az iskolákba tanítanak, hanem a saját logikádra. Semmi hátsó szándék nincs bennem amiért ezt kérdezem, csak őszintén érdekelne mit gondolsz, ha már lefotóztad és fotón mutatod... Üdv.
gljzsf válasza:
Köszönöm! Nem tudom. Lehet jól belátható a környék. Vagy nehéz oda felmenni. Mire felmész elfáradsz és még rohamozni is kellene. Nem lehet lőni csak lentről. Nem lehet belátni, csak drónról. A középkorban ez még nem volt jellemző. Viszont nehéz oda felvinni mindent. Ha elfogy a víz élelem, fel kell adni a várat. De ha másféle magyarázatot szeretnél, akkor lehet ufók építettek, vagy földönkívüliek, vagy ki tudja kik, és miért. Ezen nem agyaltam soha. A hely szépsége megfogott, lefotóztam és lezártam magamban a témát.
Nagyon jó hangulatú fotó. Ismerek pár helyet a fővárosban ahol ilyen erdő található, ahol a borostyán levelek átvették a hatalmat. Dinamikus és az ff is jól áll neki ezzel az erős kontraszttal vibrál minden, nagy élmény lehetett ott fotózni.

A képre adott pontszám: 5

Havasi Pál válasza:
Köszönöm!
Szia. Baloldalt és alul nem tudom miért hagytál nagyobb helyet, szerintem ott még vágni kellett volna a jobboldalhoz viszonyítva. Nagyon jó dokumentumfotónak tartom egyébként, ha valami régi ütöttkopott létra is csatlakozna hozzá, még élethűbb-hatásosabb volna, de persze ez nem von a kép értékéből. Szépek a színek és a kovácsmester is szépen dolgozott annak idején, nem semmi zsanér sajna ma már a tecskóban veszik az emberek a mesterek meg eltűnnek...További jó fotózást.

A képre adott pontszám: 4.9

bau52lac válasza:
Köszi, főképp a mester művének bemutatása volt a cél. Üdv
Angyalok (2,38)
Szia. Egy plüssállat a kezébe a baloldali kislánynak sokat javított volna az összképen szerintem. Kár, hogy alul nem mutatsz többet, szűknek érzem. Nagyon szépek és aranyosak, ez a fotó örök emlék lesz majd a digitális fényképalbumban. Nekem tetszenek a vidám színek és az élesség is rendben van. Engem ami zavar még a felső világos üres tapéta csík a gyermekek feje fölött, picit megtöri a harmóniát, persze erre a helyszínen nehéz figyelni.... Boldog vidám, gondtalan életet kívánok nekik.

A képre adott pontszám: 4.8

Havasi Pál válasza:
Köszönöm!
"A fotó feltöltőjének ahhoz is joga van, hogy egy részletes, számára nagyon hasznos véleményt kredittel jutalmazzon. Ez az előző bekezdésben részletezett kredit-átutalással szemben nem kerül kreditjébe az ajándékozónak. A jutalomkredit ajánlásához az adott véleményre írt válaszban kell jelezni, hogy hány kreditet kíván jutalomként adni. Fontos, hogy az értékelésre adott válaszban egyértelműen, irónia nélkül szerepelnie kell, hogy az értékelés a feltöltő számára igen hasznos volt!
A jutalomkredit ajánlás feltételei:
Csak olyan pontozott vélemény jutalmazható, amelynek pontszáma kisebb, mint 4,5.
A jutalmazott vélemény megválaszolásakor ki kell választani a "A vélemény jutalmazása" opciót, s ide kell beírni a jutalomkredit értékét.
Egy adott véleményező egy héten csak egyszer jutalmazható (több felhasználótól természetesen többször).
A jutalom 0,5-2,0 kredit lehet.
Egy jutalmazó egy héten maximum 8 kreditet ajánlhat fel.
A jutalmazásokat ellenőrizzük, a nem valós (ironikus válasz, a válaszban a hasznosság nem egyértelműen leírt) jutalmazásoknál a jutalmazott kreditmennyiség 2×-esét vonjuk le a jutalmazótól, illetve ismerős, haver sorozatos jutalmazása esetén a felhasználót kitiltjuk."
Havasi Pál válasza:
Ez különösen hasznos volt! Elkerülte ez a pont figyelmem sajnos eddig.
Úgy tudom, hogy ha megfelelő indoklást kapsz a pontlevonás mellé, kredit adható, amit nem a Te kreditjeidből vonnak! Ha nincs kredited akkor is adhatsz. (szabályzat) Üdv
Havasi Pál válasza:
Köszönöm!
Szia. Érdekes amit mutatsz, és ahogyan mutatod, biztos a pecások akasztják rá a szákot... Nagyon merész is egyben ez a bemutatás. Az élesség a nagymonitorom valahová a jég alá kerülhetett :)) A kicsin viszont élesnek látom, lehet, hogy csak a szemeim rakoncátrankodnak, nem tudom. (Az is lehet, hogy kézből készült és picit bemozdulhatott a gép) Nehéz azt is eldönteni, hogy ff vagy szépia, vagy eredeti színek? Passz. Erős fényeknél talán egy fa árnyékával fokozhattad volna a kép hatását, persze ezek nem nagy hibák, inkább csak elmélkedések a részemről, mindent összevetve kedves tóminimál... További jó fotózást.

A képre adott pontszám: 4.9

gljzsf válasza:
Szia! Köszönöm, örülök, hogy tetszik. Az életlenséget más is szóvá tette, szerintem nem az, minden éles, de csak az oszlopoknak voltak olyan kontúrjai, amin az élesség látható, meg a víztükör egy részén. Bár azok meg a tömörítésnél kissé sérültek.
Szia. Szépek az ff tónusok, és az észrevétel is érdekes. Picit a házból sokat takar a bal alsó rész és mikor megnyitom, mindig oda rántja a tekintetem a nagy üres folt, és ez picit elvesz a kép értékéből. Színesben is érdekes lehet. Remélem nem sért az apró észrevétel, további érdekes szép fotókat.

A képre adott pontszám: 4.5

gljzsf válasza:
Szia! Köszönöm. Több fotót is készítettem, Ezt találtam a legjobbnak. A baloldali jeges részt szerintm kiegyensúlyozza valamennyire a jobb oldali falrész. Persze lehetnek más vélemények, nyilván ezért vagyunk itt. A saját fotóját a legtöbb ember túlértékeli, ezért is érdekesek a visszajelzések, melyekből lehet tanulni is, és meg is lehet sértődni.
Megvan az oka, hogy ez alá a fotód alá írok: Őszinte lesze hozzád: Vannak olyan fotósok, akik fotóznak érdekes pillanatokat, vagy tájakat, természetet...stb, komponálnak szerkesztenek és néha próbálnak a fotóból művészi alkotást kreaálni, de az nehéz ügy és azt MÁR valamiért(?) észre lehet venni. Mármint, hogy különlegeset (különleges-művészi fotót PRÓBÁL az illető alkotni!!!) Ez a fotó és a többi fotód sem nem olyan. Ez a fotó belőled jön, az ott érzett érzéseket és hangulatot próbálja visszaadni, de merészen-bátran-művészien és nem erőltetett módon. Nagyon nehéz szavakba önteni és nem is fogok végigmenni a fotó aspektusain, csak annyit írok: Ez a jobb alsó kék virág megbújva és körülötte a környezet harmóniája egyedi és utánozhatatlan, szívből és egyéniségből jövő, tehát művészi, ezért ezt a látásmódot, vagy fotós szemléletet mímelni vagy utánozni lehetetlen. Maradj ennél a merész természetességednél + művészies bemutatásnál és adj lehetőséget a többieknek a pontszerzésre, de csak ha normálisan indokol, jutalmazz kredittel. Felülről nézz, más perspektívából, (ahogyan ez a fotód is mutatja) ne úgy, ahogyan a többiek látnak itt vagy bárhol más oldalakon... (Úgy is tudni fogod már, hogy mit említenek hibának, ha megteszik mosolyogj. őszintén gratulálj jutlmazz ponttal, meglátod jó érzés lesz :))) ) Kíváncsi vagyok a földalatti másik verziójára is! Szép estét!
Havasi Pál válasza:
Köszönöm! Jutalmazni kredittel hiába is szeretnék, nem tudok - mert nincs. Egyetlen egy fotó feltöltéséért is egy hétig kell küzdeni, mire a tizedekből 1 kredit összejön ahhoz, hogy fel tudjam tölteni. És akkor még mindig csak 1 fotóról beszélünk! Mindenki a saját látásmódját keresi a fotókban. Ha nem látják meg, akkor jön a negatív kritika. A jó pontokért nem elég jó fotókat készíteni. Be kell állni a sorba és követni az elvárt trendet. Én a fényképezési tanácsokat megfogadtam, sokat is segítettek. A kompozíciósakat viszont nem fogadtam el, nem műszaki rajzot készítek. Így alig vannak értékelőim, - és mint írtam - elmagyarázzák miért 4,5 vagy 5 ér nekik a fotóm, de pontozás nélkül. Viszont a 3,5 pontokat mindig bejelölik következetesen. Azt a legalább 3 - 4 portréfotós tagot külön is hiányolom, akiknek az összes fotóját mindig értékeltem, de még 1 fotóm nem volt, amire írtak volna! Itt sajnos nem nettó 100%-ig csak a fotózásról szól a társaság. És néha az értékelések sem a fotók valódi értékeiről. Főleg, ha már előre tudják ki töltötte fel.
Szia. Úgy látom kevesen írnak a fotód alá, mert megmondom őszintén iszonyatosan nagy feladat elé állítod a fotódat véleményezni akaró "nagy"közönséget :). Én utólagos engedelmeddel letöltöttem a képet és a "számízemhez" !!! :) mérten állítottam rajta, hogy fokozzak picit a látványon és hangulaton. Így picit laposnak-hétköznapinak-unalmasnak érzem. Persze nem lehet egy ilyen "csodaszép" helyet megunni, ahol a flakonok-üres sorösdobozok-cigisdobozok-HELL palackok szétvannak dobálva és a csodálatos művészi kéznyomukat a falon hagyták az unatkozó kamaszok. "Fődalatt van úgyse láttya senki :)))" Na mindegy, az alapkép technikailag tökéletes kétség nem fér hozzá, jó a szerkesztés is, viszont talán egy másik napszakban kellett volna mutatni erős napsütésnél, még akkor is ha az alsó rész vagy a falak bebukással fenyegetnek. Esetleg egy távolodó alakot várni... Vagy valamilyen mesterséges fénnyel világítani belülre...nem merem a vakut említeni, mert tudom fotós körökben ez TABU, meg a fehér fény is ronthat a látványon. Na szóval nekem XnView classic programom van és azon próbáltam javítgatni, de egyetlen egy megoldás tűnt számomra érdekesnek mégpedig a gammasat kb 50%-os növelése, aztán világosítás és gyenge kontraszt, amit a sötét felület még elbír. Viszont nagyon szép színeket kaptam szerintem próbáld ki PS-ben jobban működne. Volt olyanom, de most ez van... Ui.: Egy sztori: Mátraballa és Pétervására között az útszéli árokban (erdős hegyvidéki rész 5 km) pár éve közel 100 HELL feliratú palackot számoltam meg. bringával szoktam arra járni és elhatároztam megszámolom... Már soxor voltunk (minden évben) útszéli szemétgyűjtési akciókan, de nem sok eredménye, aznap tiszta minden másnap kezdődik előről a pokolpalackok támadása! :(((

A képre adott pontszám: 4.5

Havasi Pál válasza:
Köszönöm! Van olyan is amit említettél. Kívülről fotózva az aluljáró bejárata, ami előtt egy fiatal lány alak áll és néz előre, nekem háttal. A szerkesztést most (is) kihagyom. Az én "műfajom" amikor minimális szerkesztéssel (Vágás, kontraszt, fények beigazítása) lehetőleg olyan természetes fotókat próbálok készíteni, amivel szégyenkezés nélkül felvehetem minőségben és kompozícióban a versenyt a mesterségesen szerkesztett, agyonhypolt "művészi alkotásokkal" Igazad van, jól látod te is, valóban kevesen értékelik a (jobb) fotóim. Általában egy-egy ember szokta. Ha többen írnak dícséretet, akkor kikapcsolják a pontozást. Viszont ha rossz fotót hozok akkor egy napon alatt 3, esetenként 5 értékelőtöl is halmozódnak a rossz pontok. Amikor valaki folyamatosan csak rossz pontokat kap, nem tud fejlődni, hanem folyamatosan esik az átlaga. Ez aránytalanul hamis képet ad a valóságról. Ezért hagytam itt hosszabb időre, és nem is foglalkozom olyan komolyan az oldallal. Félévente egyszer-egyszer megnézem mi történt, és feltöltök pár fotót - ha van kedvem hozzá.
1/5 | KÖVETKEZŐ UTOLSÓ